« Назад

Временно сумарно класиране за подрастващи в мъжка част (обновено)

Добави в Svejo
02/08/2020 16:00
Временно сумарно класиране за подрастващи в мъжка част (обновено) БФБ

За поредна година Superbasket.bg ще направи сумарно класиране за подрастващи в мъжка част, този път за сезон 2019/2020. Изиграха се три финални турнира за две възрасти - 12 и 19 годишни, остават финалните състезания за 14 и 16 годишни. Ще се опитаме да обновяваме временните класирания след изиграване на всяка една от тези три възрасти.

 

В класацията при подрастващите получаването на точки става по следната схема - според броя на участниците за последно място се дава 1 точка, за предпоследно 2 точки и т.н. за всички останали нагоре в класирането, като за първо място максимума е 12 точки (при 12 отбора) или 8 точки (при 8 отбора участници). По-долу предлагаме временното сумарно класиране в мъжко направление за сезон 2019/2020. 
 
Временно сумарно класиране (в скоби колко отбора от клуба са участвали на финали):

1. Черно море Тича – 32 (3)

2. БУБА баскетбол – 27 (3)

3. Тунджа – 24 (3) 

4. Берое – 20 (2)

5. Балкан – 15 (3) 

6. Академик София – 14 (1)

6. ЦСКА – 14 (2)

6. Рилски спортист – 14 (3) 

9. Левски – 12 (2) 

10. Шампион 2006 – 10 (1)

10. Светкавица – 8 (1)

12. Спартак Плевен - 7 (1)

12. Доростол – 7 (1)

14. Делфин - 6 (1)

14. Славия – 6 (2)

16. Черноморец – 5 (1)

17. Шумен - 4 (1)

18. Академик Бултекс – 3 (2) 

19. Чардафон - 2 (1)


МОМЧЕТА (12) (2008/2009)

София

 

Крайно класиране:

1. Берое - 12

2. Черно море Тича - 11

3. Балкан - 10

4. БУБА баскетбол - 9

5. Светкавица - 8

6. Спартак Плевен - 7

7. Делфин - 6

8. ЦСКА - 5

9. Шумен - 4

10. Славия - 3

11. Тунджа - 2

12. Рилски спортист - 1


МОМЧЕТА (13) (2007)

Ямбол 29 юли – 2 август

 

Крайно класиране:

1. Черно море Тича - 8

2. Тунджа - 7

3. БУБА баскетбол - 6

4. Доростол - 5

5. Левски - 4

6. Академик Бултекс - 3

7. Рилски спортист - 2

8. Балкан - 1 


МОМЧЕТА (14) (2006/2007)

Ботевград 15-19 август

 

Участващи отбори:

БУБА Баскетбол

Балкан

Рилски спортист

Левски

ЦСКА

Доростол

Академик Пд

Дунав Русе

Черно море Тича

Делфин

 

Баражи за Финали:

10 - 12 Август

 

Шумен – Септември      

Чавдар – Тунджа    

 

Първа дивизия – Финална четворка

22-23 август


КАДЕТИ (16) (2004/2005)

Пловдив 9-13 август

 

Участващи отбори:

Левски

ЦСКА

Балкан

БУБА баскетбол

Черно море Тича

Академик Бултекс

Несебър

Делфин

 

Баражи за Финали:

22 юли - 6 Август

 

Чавдар – Дунав

Славия – Чардафон

Рилски спортист – Сливен

Септември - Чумен

 

Първа дивизия

Силистра 13 – 16 август

 

Участващи отбори:

Евробаскет

Миньор 2015

Велбъжд

Ахил

Локомотив София

Шампион 2006

Доростол

Етър 49

Ънстопабъл

Локомотив ГО


ЮНОШИ (19)  (2001/2002/2003)

Варна

 

Крайно класиране:

1. Тунджа Ямбол - 15

2. Академик София - 14

3. Черно море Тича - 13

4. БУБА Баскетбол - 12

5. Рилски спортист - 11

6. Шампион 2006 - 10

7. ЦСКА - 9

8. Левски - 8

9. Доростол - 7

10. Берое - 6

11. Черноморец – 5

 

Първа Дивизия

Габрово

 

1. Балкан - 4

2. Славия - 3

3. Чардафон - 2

4. Академик Бултекс - 1


Кликнете и харесайте фейсбук страницата на Superbasket.bg.

Play of the day