Източник: Веселин Михайлов 14/10/2021 12:59
Мануел Марков: През второто полувреме показахме това, което беше заложено в нашия план chervenkarton.com

Монтана 2003 няма спиране в Адриатическата лига. Баскетболистките на Мануел Марков изковаха четвърти пореден триумф, този път при визитата си на Партизан с 81-66 в среща от третия кръг в група B. По този начин монтанки продължават да са еднолично на върха в своя поток. Старши треньорът Мануел Марков бе лаконичен след победата на „белите“.

Очакваме подобни мачове, особено в залата на Партизан. Това е отбор, който разполага с много добър и опитен треньор. Това е причината тимът да играе много добре. Знаехме какво може да очакваме. Със сигурност през първото полувреме направихме много грешки, но смятам, че през второто показахме това, което беше заложено в нашия план за игра.

Успехът на Монтана коментира и Димана Георгиева, която бе над всички. Центърът се отличи с 21 точки, 7 борби, 4 асистенции и 1 отнета топка за 37 минути в игра.

В началото имаше известно напрежение в нашите редици, но след това смятам, че стояхме по-добре от гледна точка на физиката, което се оказа достатъчно да доминираме."