« Назад

Крайно сумарно класиране за подрастващи в мъжка част за сезон 2020/21

Добави в Svejo
От Валентин Ангелов 04/07/2021 17:00
Крайно сумарно класиране за подрастващи в мъжка част за сезон 2020/21 (сн. БФБ)

За поредна година от Superbasket.bg правим сумарно класиране за подрастващи в мъжка част, този път за сезон 2020/2021. Изиграха се всички финални турнири за възрастите до 12, 13, 14, 16 и 19 годишни. Школата на БУБА баскетбол е най-добрата в крайното сумарно класиране за подрастващи в мъжка част за сезон 2020/21. С две титли и две втори места те застанаха убедително начело в крайното сумарно класиране. Представяме ви класирането за всички възрасти.

 

В класацията при подрастващите получаването на точки става по следната схема - според броя на участниците за последно място се дава 1 точка, за предпоследно 2 точки и т.н. за всички останали нагоре в класирането, като за първо място максимума е 12 точки (при 12 отбора) или 8 точки (при 8 отбора участници). По-долу предлагаме крайното сумарно класиране в мъжко направление за сезон 2019/2020.

 

Временно сумарно класиране (в скоби колко отбора от клуба са участвали на финали):

1. БУБА баскетбол – 62 (6)

2. Черно море Тича – 56 (5)

3. Балкан – 44 (5)

4. ЦСКА – 41 (5)

5. Левски – 33 (3)

6. Доростол - 32 (4)

7. Тунджа Ямбол – 29 (2)

8. Академик Пловдив – 27 (4)

9. Берое – 26 (4)

9. Шумен – 26 (3)

11. Рилски спортист – 24 (3)

12. Делфин – 21 (3)

13. Локомотив София - 14 (2)

14. Чавдар Троян – 12 (2)

14. Дунав - 12 (1)

16. Септември – 11 (2)

16. Миньор Перник – 11 (2)

18. Шампион 2006 – 10 (1)

19. Вълци Разград – 7 (1)

19. Черноморец – 7 (1)

21. Спартак Плевен – 4 (2)

21. Ахил - 4 (2)

23. Славия – 2 (1)

23. Сливен баскет - 2 (1)

25. Светкавица - 1 (1)

25. Чардафон Орловец - 1 (1)


МОМЧЕТА (12) (200/92010)

Ботевград

 

Крайно класиране:

1. БУБА Баскетбол - 12

2. ЦСКА - 11

3. Доростол - 10

4. Рилски спортист - 9

5. Миньор Перник - 8

6. Вълци Разград - 7

7. Балкан - 6

8. Черно море Тича - 5

9. Берое - 4

10. Спартак Плевен - 3

11. Чавдар Троян - 2

12. Академик Пловдив - 1


МОМЧЕТА (13) (2008)

Шумен

 

Крайно класиране:

1. Черно море Тича - 8

2. Шумен - 7

3. Делфин - 6

4. Берое - 5

5. ЦСКА - 4

6. Балкан - 3

7. Славия - 2

8. БУБА Баскетбол - 1


МОМЧЕТА (14) (2007/2008)

30 юни-4 юли

Варна

 

Крайно класиране:

1. Черно море - 16

2. БУБА баскетбол - 15

3. Тунджа - 14

4. ЦСКА - 13

5. Шумен - 12

6. Академик Пловдив - 11

7. Локомотив София - 10

8. Левски - 9

9. Балкан - 8

10. Делфин - 7

11. Рилски спортист - 6

12. Берое - 5

 

Първа дивизия - Финална четворка

Силистра

 

Крайно класиране:

1. Доростол - 4

2. Миньор Перник - 3

3. Ахил - 2

4. Спартак Плевен - 1


КАДЕТИ (16) (2005/2006)

Русе

 

Крайно класиране:

1. Балкан - 16

2. БУБА баскетбол - 15

3. Доростол - 14

4. Черно море Тича - 13

5. Дунав - 12

6. Левски - 11

7. Чавдар Троян - 10

8. Академик Пловдив - 9

9. Делфин - 8

10. Шумен - 7

11. Септември - 6

12. ЦСКА - 5 

 

Първа дивизия - Финална четворка

Перник

 

Крайно класиране:

1. Локомотив София - 4

2. Миньор Перник - 3

3. Сливен баскет - 2

4. Светкавица - 1


ЮНОШИ (19)  (2002/2003/2004)

София

 

Крайно класиране:

1. БУБА баскетбол – 16

2. Тунджа Ямбол – 15

3. Черно море Тича – 14

4. Левски – 13

5. Берое – 12

6. Балкан – 11

7. Шампион 2006 - 10

8. Рилски спортист - 9

9. ЦСКА - 8

10. Черноморец - 7

11. Академик Пловдив - 6

12. Септември - 5

 

Първа дивизия - Финална четворка

Габрово

 

Крайно класиране:

1. Доростол - 4

2. БУБА баскетбол-2 - 3

3. Ахил - 2

4. Чардафон Орловец - 1

 

Кликнете и харесайте фейсбук страницата на Superbasket.bg.


Play of the day