Кейлъб Бишъп: Бих се радвал, ако се завърна в Берое

Източник: Веселин Михайлов 01/05/2021 23:00
Кейлъб Бишъп: Бих се радвал, ако се завърна в Берое balkan-basket.com

Сезонът за Берое Стара Загора приключи. „Зелено-белите“ отстъпиха пред Балкан с 67-82 в Ботевград в третия мач от четвъртфиналите. По този начин заралии загубиха с 1-2 серията. Кейлъб Бишъп бе над всички за Берое в третата среща, но неговите усилия се оказаха недостатъчни. Американецът остана на крачка от дабъл-дабъл и поведе колоната на реализаторите. Крилото остави на сметката си 20 точки, 9 борби, 2 асистенции и 4 отнети топки за 34 минути престой на паркета.

Балкан се възползва от нашите грешки. Не успяхме да играем много добре, пропуснахме много и и позволихме на домакините да имат много лесни стрелби. Мисля, че умората беше фактор, но ние дойдохме в Ботевград, за да победим и направихме всичко възможна. Момчетата бяха много изморени и това си пролича, след като се прибрахме от Израел.

Труден сезон,  имахме много контузии, заразени с COVID-19, тренировките не бяха същите, за което много съжалявам. Извън тези предизвикателства имах много възходи и падения през първия ми сезон като професионалист. Научих много и бих се радвал, ако мога да се върна през следващия сезон в Берое и да се опитам да стана по-добър”, каза Бишъп пред Max Sport 2.