Талант на Черно море ще участва в Мача на звездите

19.04.2019 11:56 |

Комисията намира, че ДАС на НБЛ се е съобразил и взел предвид същата, като правилно е наложил по-лекото по размер наказание.

Жалгирис подчини Фенербахче насред Истанбул (ВИДЕО)

18.04.2019 23:05 |

В „Юлкер Спортс Арена“ герой за победителите се оказа Едгарас Улановас, който вкара последния кош във финалните акорди на мача и изравни серията до 1-1 победи.

Баскония шамароса ЦСКА (ВИДЕО)

18.04.2019 22:02 |

Испанците овладяха инициативата във финалните акорди на първата десетка и до края удържаха победата.

Академик Бултекс 99 не отстъпи четвъртото място

18.04.2019 21:03 |

Пловдивчани установиха контрол върху събитията на паркета през втората част и до края не погледнаха назад.

Берое отказа Черно море за три поред

18.04.2019 20:33 |

В зала „Христо Борисов“ старозагорци нанесоха своя удар в края на финалната четвърт и това бе всичко.

Рилски шокира Спартак

18.04.2019 19:59 |

Самоковци нанесоха четвърта поредна загуба на плевенчани.

Общото събрание на федерацията премина при скромен интерес

18.04.2019 17:10 |

Изслушани и приети бяха отчетите на УС и НБЛ за последните 12 месеца, а също и отчетите на Контролния съвет, Треньорската и Съдийската комисия.

Мартин Хорозов с престижен наряд

18.04.2019 16:37 |

Хорозов ще ръководи двубоя в Германия между домакина Вюрцбург и италианския Динамо Сасари.

Гостивар приютява Костов и Работнички

18.04.2019 13:24 |

Първоначално селекцията на Марин Докузовски трябваше да играе с Кожув в "Борис Трайковски", но съоръжението е заето в събота (20 април), когато е насрочен следващият кръг от първенството.