« Назад

Крайно сумарно класиране в женската част за сезон 2017/18

Добави в Svejo
От Валентин Ангелов 30/06/2018 17:00
Крайно сумарно класиране в женската част за сезон 2017/18 (сн. БФБ)

За поредна година сайта Superbasket.bg ще направи сумарно класиране за подрастващи и в женската част, този път за сезон 2017/2018. В класацията при подрастващите получаването на точки става по следната схема - според броя на участниците за последно място се дава 1 точка, за предпоследно 2 точки и т.н. за всички останали нагоре в класирането, като за първо място е 12 точки (при 12 отбора) или 8 точки (при 8 отбора участници). По-долу предлагаме временното сумарно класиране в мъжко направление за сезон 2017/2018. В скоби са обозначени по колко отбора от всеки клуб са участвали на финали.
 
Временно сумарно класиране (в скоби колко отбора от клуба са участвали на финали):

1. Рилски спортист – 34 (3)

2. Шампион 2006 – 24 (4)

2. Левски – 24 (4)

4. Славия – 21 (3)

5. Асеновец 2005 - 18 (2)

5. Монтана 2003 – 18 (4)

7. Дунав – 15 (3)

8. Черно море Одесос – 14 (2)

9. Локомотив София - 13 (1)

10. Черноморец 2014 - 12 (1)

10. Нефтохимик 2010 - 12 (2)

12. Септември 97 – 10 (3)

12. Миньор – 10 (2)

14. Доростол - 9 (1)

15. Светкавица - 8 (1)

15. Берое Стара Загора – 8 (1)

17. НСА - 7 (1)

18. Чардафон – 5 (2)

19. Светкавица - 3 (1)

19. Шумен - 3 (1)

21. Академик 17 - 1 (1)

 


МОМИЧЕТА (12) (2006/2007)

Самоков - 7-10 юни

 

Крайно класиране:

1. Рилски спортист - 15

2. Асеновец 2005 - 14

3. Локомотив София - 13

4. Черноморец 2014 - 12

5. Славия - 11

6. Левски - 10

7. Миньор - 9

8. Светкавица - 8

9. Нефтохимик 2010 - 7

10. Шампион 2006 - 6

11. Монтана 2003 - 5

12. Дунав - 4

13. Шумен - 3

14. Септември 97 - 2

15. Академик 17 - 1


МОМИЧЕТА (14) (2004/2005)

Финали 26-30 юни в Самоков

 

Крайно класиране:

1. Рилски спортист - 12

2. Дунав - 11

3. Шампион 2006 - 10

4. Доростол - 9

5. Славия - 8

6. НСА - 7

7. Левски - 6

8. Нефтохимик 2010 - 5

9. Асеновец 2005 - 4

10. Светкавица - 3

11. Чардафон - 2

12. Монтана 2003 - 1


КАДЕТКИ (16) (2002/2003)

София 2-6 юни

 

Крайно класиране:

1. Черно море Одесос - 8

2. Монтана 2003 - 7

3. Септември 97 – 6

4. Левски – 5

5. Шампион 2006 – 4

6. Чардафон – 3

7. Славия – 2

8. Дунав - 1


ДЕВОЙКИ (19)  (1999/2001)

Стара Загора 9 - 13 май

 

Крайно класиране:

1. Берое Стара Загора - 8

2. Рилски спортист - 7

3. Черно море Одесос - 6

4. Монтана 2003 - 5

5. Шампион 2006 - 4

6. Левски - 3

7. Септември 97 - 2

8. Миньор - 1


Кликнете и харесайте фейсбук страницата на Superbasket.bg.

Play of the day